Individuel konkurrence (IK)

Placering Navn Team/klub 1. afd. 2. afd. 3. afd. 4. afd. 5. afd. 6. afd. 7. afd. 8. afd. 9. afd. Point
1 Sebastian Theodor Millinge Petersen Team Herning CK Junior 18 15 33
2 Robin Juel Skivild Team Mascot WorkWear 19 11 30
3 Emil Schandorff Iversen Team ABC Junior 11 18 29
4 Anders Foldager Team Mascot WorkWear 16 13 29
5 Adam Holm Jørgensen Team ABC Junior 14 14 28
6 Emil Winther Schmidt Team Mascot WorkWear 20 7 27
7 Benjamin Hertz Team ABC Junior 13 12 25
8 Nikolaj Mengel Team ABC Junior 0 20 20
9 Dennis Lock Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0 19 19
10 Mads Mosevang Pedersen Team Herning CK Junior 17 1 18
11 Carl F.P. Voldbjerg Team Herning CK Junior 0 17 17
12 Stian Rosenlund Team ABC Junior 0 16 16
13 Kasper Viberg Søgaard Team ABC Junior 15 0 15
14 Jacob Christensen Team Mascot WorkWear 12 0 12
15 Sebastian Roer Iversen Team Mascot WorkWear 5 6 11
16 Maurice Ballerstedt SC Berlin 0 10 10
17 Luis Carl Jørgensen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 10 0 10
18 Marcus Korsnes Bærum OCK 0 9 9
19 Joshua Amos Gudnitz Team ABC Junior 9 0 9
20 Rasmus Søjberg Pedersen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0 8 8
21 Morten Nørtoft Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 8 0 8
22 Frederik Erringsø Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 7 0 7
23 Oliver Nielsen Team Audi Cycling Elite Copenhagen 6 0 6
24 Jonas Flø Pedersen Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 5 5
25 Oliver Friis Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 4 4
26 Peter Skov Lauritzen Cykle Klubben Aarhus 4 0 4
27 Sindre Hvesser Brein Bærum OCK 0 3 3
28 Anders Toft Nielsen Team Mascot WorkWear 3 0 3
29 Jasper Levi Pahlke RG Team Nord 0 2 2
30 Simon Høy Team Audi Cycling Elite Copenhagen 2 0 2
31 Kasper Due Kaspersen Team Mascot WorkWear 1 0 1
32 Aksel Makwarth Onink Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
33 Alexander Studsgaard Bornholm Cycle Club 0 0 0
34 Alfred Rasmussen Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
35 Anders Bjørn Jørgensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0 0 0
36 Andreas Byskov Sarbo Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
37 Andreas Engholm Larsen Holbæk Cykelsport 0 0 0
38 Bjarte Gilje Sandnes SK 0 0 0
39 Boxuan Yang Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0 0 0
40 Carl Dalton Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
41 Casper Kaysen Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
42 Casper Petersen Team NORD 0 0 0
43 Christian Spang Kjeldsen Team Mascot WorkWear 0 0 0
44 Christoffer Høvås Grenland Sykleklub 0 0 0
45 Christoffer Nordal Nøst CK Nittedal 0 0 0
46 Christopher Maan-Andersen Team NORD 0 0 0
47 Daniel Lond Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
48 Daniel Myklebust Tordal Åsane CK 0 0 0
49 Daniel Prien RG Team Nord 0 0 0
50 Dennis Gråsvold Grenland Sykleklub 0 0 0
51 Emil Levring Næstved Bicycle Club 0 0 0
52 Eskild Lier Grenland Sykleklub 0 0 0
53 Frederik Gjesteland Finnesand Sandnes SK 0 0 0
54 Frederik Waldow Bjordal Stavanger SK 0 0 0
55 Frederik Wandahl Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
56 Gustav Rønn Team NORD 0 0 0
57 Gustav Thompson Giro Cycle Club 0 0 0
58 Hannes Anders RG Team Nord 0 0 0
59 Hauke Schwarm RG Team Nord 0 0 0
60 Håvard Aarø Mauland Bergen CK 0 0 0
61 Jacob Christian Vestergaard Team NORD 0 0 0
62 Jacob Fredslund Larsen Roskilde Cykle Ring 0 0 0
63 Jeppe Andreasen Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
64 Johan Evjen Sandnes SK 0 0 0
65 Jonas Tanski Kristensen Team Herning CK Junior 0 0 0
66 Jonathan Stück Racing Viborg 0 0 0
67 Julius Nowak Dalner Team Herning CK Junior 0 0 0
68 Julius Skovmand Lomholt Team Herning CK Junior 0 0 0
69 Kasper Andersen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
70 Kasper Læssø Sørensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0 0 0
71 Kristian Mundbjerg Herning Cykle Klub 0 0 0
72 Lauge Hastrup Woer Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
73 Laust Sandkvist Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
74 Lucas Konrad Ghibaut Bergen CK 0 0 0
75 Lukas Sulaj Kloppenborg Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
76 Lukas Vernersson Giro Cycle Club 0 0 0
77 Mads Bak Bjerregaard Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
78 Mads Fenneberg Team Mascot WorkWear 0 0 0
79 Magnus Broe Team NORD 0 0 0
80 Magnus Kisum Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
81 Magnus Rost Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
82 Marckus Njor Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
83 Marius Mørkeberg Poulsen Køge Cykel Ring 0 0 0
84 Markus Bjørno Jensen Lolland-Falster Cykle Klub 0 0 0
85 Martin B. Andersen Grenland Sykleklub 0 0 0
86 Martin Lunder Stavanger SK 0 0 0
87 Martin Schack Kjærsgaard Herning Cykle Klub 0 0 0
88 Martin Tjøtta Bærum OCK 0 0 0
89 Mathias Ledet Cykle Klubben Hjørring 0 0 0
90 Mathias Porsmose Andersen Team NORD 0 0 0
91 Mathias Tang Jensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 0 0 0
92 Mattias Nordal Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
93 Nicholas Thorøe-Hansen Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
94 Noam Rosenzweig Racing Viborg 0 0 0
95 Oliver Heine Team Herning CK Junior 0 0 0
96 Oliver Sund Team NORD 0 0 0
97 Oscar Bluhm Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
98 Oskar Myrestøl Johansson Grimstad SK 0 0 0
99 Otto Christoffer Haukeland Sandnes SK 0 0 0
100 Peter Asbjørn Hansen Team Herning CK Junior 0 0 0
101 Philip Otte Mikkelsen Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
102 Preben Syversen Grenland Sykleklub 0 0 0
103 Rasmus Madsen Team Herning CK Junior 0 0 0
104 Rasmus Ørskou Holbæk Cykelsport 0 0 0
105 Ruben Zilas Larsen Cykle Klubben Aarhus 0 0 0
106 Sebastian Andreasson Team ABC Junior 0 0 0
107 Simen Bakken Sandnes SK 0 0 0
108 Simen Haraldstad Kristiansand Cykleklubb 0 0 0
109 Sondre Peder Kristensen Horten og Omegn Cykleklubb 0 0 0
110 Søren Bruun Fejfer Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
111 Thomas Johnsen CK Nittedal 0 0 0
112 Thorolf Rønhede Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
113 Tobias Juul Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
114 Tobias Lund Andresen Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
115 Tobias Traae Torsnes Bergen CK 0 0 0
116 Tobias Aagaard Hansen Cycling Odense 0 0 0
117 Tor Ove Vetrhus Kristiansand Cykleklubb 0 0 0
118 Tord Gudmestad Stavanger SK 0 0 0
119 Tormod Emil Lunde Bokn SK 0 0 0
120 Tue Larsen Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 0 0 0
121 Vemund Hogstad Lie Grenland Sykleklub 0 0 0
122 Victor Fanøe Kronbæk Team NORD 0 0 0
123 Victor Grue Enggaard ABC 0 0 0
124 Victor Mejdal Svenstrup Team NORD 0 0 0
125 Victur Fuhrmann Desimpelaere Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
126 Viktor Wiby Paulsen Team Vifra Kvickly Odder Junior 0 0 0
127 William Blume Levy Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 0 0 0
128 William Harvald Team Audi Cycling Elite Copenhagen 0 0 0
129 Øyvind Fjeldstad CK Sotra 0 0 0

Holdkonkurrence (HK)

Placering Team/klub 1. afd. 2. afd. 3. afd. 4. afd. 5. afd. 6. afd. 7. afd. 8. afd. 9. afd. Point
1 Team ABC Junior 9 10 19
2 Team Mascot WorkWear 10 8 18
3 Team Herning CK Junior 8 9 17
4 Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919 6 7 13
5 Team Vifra Kvickly Odder 5 6 11
6 Team Audi Cycling Elite Copenhagen 5 3 8
7 Team NPV - Carl Ras Roskilde Junior 7 0 7
8 RG Team Nord 0 5 5
9 Team Børkop Cykler Giant Næstved Slagelse 4 0 4
10 Grenland Sykleklub 0 4 4
11 Sandnes SK 0 2 2
12 Team NORD 0 1 1